2 Υπεύθυνους Πωλήσεων

Application deadline date has been passed for this Job.
mansystems
  • Post Date: 10/06/2021
  • Views 209
Job Overview

Για λογαριασμό πελάτη μας αναζητάμε δύο (2) Υπεύθυνους Πωλήσεων

Η Mansystems Business Consultants (www.mansystems.org) , στο πλαίσιο υποστήριξης πελάτη της με έδρα Λάρνακα θα επιλέξει τους κατάλληλους συνεργάτες

2 Υπεύθυνοι Καταστήματος

(SR 4352ΕJB343)

Λίγα λόγια για την εταιρία πελάτη μας:

Ο πελάτης μας  δραστηριοποιείται με εισαγωγές στον  τομέα των Ειδών Υγιεινής  και είναι από τις πιο αναπτυσσόμενες εταιρίες στην Κυπριακή αγορά. Κάθε στέλεχος που προσλαμβάνεται επιδιώκει να είναι εξελισσόμενο καθώς οι ανάγκες μεγαλώνουν προκειμένου να μπορεί να μετακινηθεί εντός της εταιρίας σε διαφορετικά τμήματα.

Η εταιρία  επενδύει πολύ στο προσωπικό της καθώς ενδιαφέρεται για την ανέλιξη του κάθε εργαζομένου, με προιοντική και εξειδικευμένη εκπαίδευση πωλήσεων και είναι ο ηγέτης στην Επαρχία της Λάρνακας.

Ο κατάλληλος συνεργάτης μπορεί να έχει εμπειρίες ως:

  • Υπεύθυνος Καταστήματος
  • Υπεύθυνος Πωλήσεων
  • Ως Εσωτερικός πωλητής
  • Ως Interior Designer

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση πελατών εντός καταστήματος
  • Διαχείριση Developer και Architects εντός καταστήματος
  • Προτάσεις σε πελάτες και προσφορές ανάλογα των αναγκών τους
  • Client Service

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Ικανότητα διοίκησης , παρακίνησης , έμπνευσης και ανάπτυξης ανθρωπίνου δυναμικού.
  • Ικανότητες διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων .
  • Σωστή διαχείριση χρόνου για την επίτευξη των επιθυμητών αποτελεσμάτων.
  • Σωστός προγραμματισμός προτεραιοτήτων ,ιδιαιτέρως υπό συνθήκες πίεσης.
  • Τουλάχιστον δύο χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και λήψης αποφάσεων.
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλός χειρισμός Η/Υ (Ms Office).

Παροχές:

  • Μισθός συν Bonus σε μηνιαία βάση
  • Ελκυστικό πακέτο ωφελημάτων,
  • Extra Bonus
  • Προοπτική εξέλιξης στο οργανόγραμμα της εταιρίας,

Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας με email hr@mansystems.org αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης.

Job Detail
Shortlist Kindly, mention in your cover letter that - Job Link Cyprus - is your job referral.
EnglishGreek