ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ/Η ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Application deadline date has been passed for this Job.
A.P CURIUM TRADING LTD
  • Post Date: 18/05/2021
  • Views 220
Job Overview

Η εταιρεία A.P Curium Trading Ltd – Είδη Υγιεινής – Κεραμικά .

Ζητά να προσλάβει άνδρα η γυναίκα μέχρι 40 χρονών για την θέση του υπεύθυνου καταστήματος της ,  στην Λεμεσό .

Περιγραφή θέσης εργασίας :

  • Διαχείριση πελατολογίου εταιρείας.
  • Ανάπτυξη πωλήσεων και διεύρυνση υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Πολύ καλός χειρισμός διαδικτύου και social media .
  • Προγραμματισμός παραγγελιών και παραδόσεων εταιρείας .

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Γνώσεις η πτυχίο στο μάρκετινγκ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, Microsoft Office (word, excel, power point)
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλική γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος)
  • Άτομο επικοινωνιακό, ευχάριστο, ευπαρουσίαστο, έντιμο, υπεύθυνο
  • Σημαντικό–Γνώσεις στη διαχείριση λογαριασμών κοινωνικής δικτύωσης

Προσφέρεται :

  • Βασικός μισθός .
  • 13ος μισθός
  • Bonus επι των πωλήσεων , διαδικτύου .
  • Συνεχής εκπαίδευση στην αγορά , στις πωλήσεις και στην οργάνωση πλάνων προώθησης διαφόρων μας Brand .
  • Προοπτικές ανέλιξης μισθού και μέσων προμηθειών.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον.

Ωράριο Εργασίας:

Καθημερινές: 8.00 – 13.00 & 15.00-18.00

Τετάρτη 8.00-13.00

Σάββατο: 9.00 – 13.00

Τα βιογραφικά να αποστέλλονται στο email apcurium@yahoo.gr

Job Detail
  • Career Level / Επίπεδο καριέραςMid Level
Shortlist Kindly, mention in your cover letter that - Job Link Cyprus - is your job referral.
EnglishGreek