Πωλητής/τρια Ex-Van

Application deadline date has been passed for this Job.
Tryfon Tseriotis
  • Post Date: 26/05/2021
  • Views 315
Job Overview

Η εταιρεία Τρύφων Τσεριώτης, ηγέτης στην προώθηση, διανομή και πώληση καταναλωτικών αγαθών αναζητά να προσλάβει Πωλητή/τρια Ex -Van για πλήρη απασχόληση για τις επαρχίες Λευκωσία Λάρνακα και Λεμεσό.

Καθήκοντα

  • Πώληση προϊόντων της Εταιρείας μέσω φορτηγού ex-van
  • Δημιουργία νέου πελατολογίου και ανάπτυξη υφισταμένου
  • Εισπράξεις επι των πωλήσεων
  • Δημιουργία και παρουσίαση πλάνου για επίτευξη στόχων
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Αποτελεσματική διαχείριση επιστροφών σύμφωνα με τις οδηγίες της εταιρείας
  • Εκτέλεση merchandising (fifo)

Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου. Απόφοιτος/η Κολλεγίου ή Πανεπιστημίου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Κάτοχος επαγγελματικής άδειας φορτηγού
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (MS Office)
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες
  • Ακαιρεότητα χαρακτήρα, ευσυνειδησία, τυπικότητα

Η εταιρεία παρέχει

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο με βασικό μισθό και προμήθεια επί των πωλήσεων
  • 13ος μισθός
  • Δυνατότητα συμμετοχής στο ομαδικό σχέδιο υγείας
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε ταμείο προνοίας
  • Έκπτωση στα προϊόντα της Εταιρείας
  • Ένα εξαιρετικό επαγγελματικό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@tryfontseriotis.com το αργότερο μέχρι τις 26 Ιουνίου 2021. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Job Detail
  • Experience / Εμπειρία2 years
  • Annual Salary / Ετήσιος μισθόςNot Available
Shortlist Kindly, mention in your cover letter that - Job Link Cyprus - is your job referral.
EnglishGreek