Νηπιαγωγός

Private Kindergarten Baby Bear Ltd
Job Overview

Το Private Kindergarten Baby Bear στην Λακατάμια ζητά να εντάξει στην ομάδα του Νηπιαγωγό/ Βρεφονηπιοκόμο . Η θέση είναι για πλήρη απασχόληση.
Προσόντα:
• Κάτοχος πτυχίου Προδημοτικής Εκπαίδευσης/ Βρεφονηπιοκόμου/ Δημοτικής Εκπαίδευσης/ Ψυχολογίας/ Κοινωνικής Εργασίας
• Ευχάριστη προσωπικότητα
• Ικανότητα Διδασκαλίας παιδιών
• Άριστη γνώση της Ελληνικής Γλώσσας, Καλή Γνώση της Αγγλικής
• Πείρα σχετική με τα καθήκοντα της θέσης θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
Αντικείμενο Υπηρεσιών:
• Παρέχει στα παιδιά αγάπη, φροντίδα, προστασία, διαπαιδαγώγηση, εκπαίδευση και δημιουργική απασχόληση
• Εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία της τάξης
• Αναλαμβάνει την ασφαλή φύλαξη των παιδιών
• Αναπτύσσει την αναγκαία συνεργασία με τους γονείς και υπόλοιπα μέλη της ομάδας
Οι ενδιαφερόμενες/οι θα πρέπει να υποβάλουν το Βιογραφικό τους σημείωμα στο email: babybearkindergarten@hotmail.com

Job Detail
  • Career Level / Επίπεδο καριέραςEntry Level
  • Experience / ΕμπειρίαLess than 1 year
  • Annual Salary / Ετήσιος μισθόςNot Available
Shortlist Kindly, mention in your cover letter that - Job Link Cyprus - is your job referral.
EnglishGreek