Μηχανικός / Τεχνικός Μεταλλικών Κατασκευών

Application deadline date has been passed for this Job.
LINGIS AGRILIFE LTD
  • Post Date: 11/06/2021
  • Views 241
Job Overview

Καθήκοντα Εργασίας:

  • Επιδιόρθωση και συντήρηση γεωργικών μηχανημάτων.
  • Συγκόληση και συναρμολόγηση μεταλλικών κατασκευών.
  • Παράδοση και επιδιόρθωση μηχανημάτων/εξαρτημάτων στις εγκαταστάσεις των πελατών.
  • Συντονισμός και οργάνωση εργασιών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώση μηχανολογίας και συγκόλησης μετάλλων.
  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής / Τεχνολογικού Ιδρύματος ή εμπειρία ως Μηχανικός/Συγκολητης,
  • Άδεια οδήγησης.
  • Οργανωτικό και πρόθυμο άτομο με άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες.