Λειτουργός Πωλήσεων & Εξυπηρέτησης Πελατών

Application deadline date has been passed for this Job.
New York Sweets LTD
  • Post Date: 21/05/2021
  • Views 245
Job Overview

Ο Άνθρωπος & ο Ρόλος

Θέλουμε να εντάξουμε στην ομάδα μας ταλαντούχους Λειτουργούς Πωλήσεων και Εξυπηρέτησης Πελατών για τις εκθέσεις μας στη Λεμεσό.

Οι θέσεις αφορούν εργασία σε βάρδιες για πλήρη και για μερική απασχόληση (Σάββατο και Κυριακή).

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών και διαχείριση παραγγελιών.
  • Εφαρμογή και τήρηση των διαδικασιών.
  • Άριστη γνώση όλων των προϊόντων της New York Sweets.
  • Φροντίδα του καταστήματος.

Προσόντα

  • Ικανότητα επικοινωνίας με τους πελάτες.
  • Εμπειρία στη διαχείριση τροφίμων.
  • Προηγούμενη εμπειρία ως Barista θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Καλή χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Ομαδικότητα και διάθεση συνεργασίας με την υπόλοιπη ομάδα.

Μισθός & Ωφελήματα

  • Ιδιαίτερα ελκυστικό πακέτο απολαβών.

Εάν λατρεύεις τα γλυκά, είσαι παθιασμένος με το ωραίο και θέλεις να γίνεις μέλος της ομάδας μας τότε θα περιμένουμε το βιογραφικό σου σημείωμα μαζί με μια σημείωση που θα εξηγεί τι σας κάνει εξαιρετικό πωλητή / πωλήτρια στην κα. Σουζάνα Αθανασίου, αναφέροντας τη θέση που σας ενδιαφέρει, στην ηλεκτρονική διεύθυνση reception@newyorksweets.com.cy.

Job Detail
  • Annual SalaryNot Available
Shortlist Kindly, mention in your cover letter that - Job Link Cyprus - is your job referral.