Η OMEGA REAL ESTATE CYPRUS LTD ζητά Συνεργάτες Βοηθούς Κτηματομεσίτες/τριες

Application deadline date has been passed for this Job.
OMEGA REAL ESTATE CYPRUS LTD
Job Overview
Ζητούνται Συνεργάτες Βοηθοί Κτηματομεσίτες / τριες
Η OMEGA REAL ESTATE CYPRUS LTD ζητά Συνεργάτες Βοηθούς Κτηματομεσίτες/τριες που θέλουν να εξασφαλίσουν επαγγελματική επιτυχία με υψηλές απολαβές για τις. Επαρχίες . Λεμεσού, Λάρνακας, Αμμοχώστου, Πάφου.
Τώρα είναι η ευκαιρία για να έχεις:
Υψηλές προμήθειες
Εκπαίδευση στο κτηματομεσιτικό κλάδο
Εκπαίδευση στο κομμάτι πώλησης
Ομάδα υποστήριξης και καθοδήγησης
Καθήκοντα:
Επίτευξη και ανάπτυξη στόχων στις πωλήσεις
Καθημερινή ανάπτυξη στο μέγιστο των δραστηριοτήτων στις πωλήσεις
Δημιουργία βάσης πελατών και δυναμική της ανάπτυξη
Κτίσιμο και ενδυνάμωση των σχέσεων με τους πελάτες
Εφαρμογή των διαδικασιών και της πολιτικής της εταιρείας
Προσόντα:
Πολύ καλή γνώση στο γραπτό και προφορικό λόγο στην Ελληνική όπως επίσης στην Αγγλική ή άλλη γλώσσα
Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
Λευκό Ποινικό Μητρώο
Άδεια οδηγού
Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
Ευχάριστη προσωπικότητα
Απολυτήριο λυκείου
Προηγούμενη πείρα στα κτηματομεσιτικά δεν είναι απαραίτητη
Προηγούμενη πείρα θα θεωρείται επιπρόσθετο προσόν.
Οι θέσεις είναι για πλήρη απασχόληση.
Παρακαλώ όπως στείλετε τα βιογραφικά σας στο omegarealestate.cy@gmail.com
Job Detail
  • Experience / ΕμπειρίαFresh
Shortlist Kindly, mention in your cover letter that - Job Link Cyprus - is your job referral.
EnglishGreek