Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων –Μηχανημάτων (ΚΩΔ: ΗΑΜ001)

Application deadline date has been passed for this Job.
iMinder
  • Post Date: 30/06/2021
  • Views 199
Job Overview

Ο τομέας Επιλογής Προσωπικού της iMinder Ltd, ενεργώντας για λογαριασμό της TOYOTA MATERIAL HANDLING, που δραστηριοποιείται με την πώληση και διαχείριση μηχανημάτων Logistics,
δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της ακόλουθης θέσης στην επαρχία της Λεμεσού.

Θέση: Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων –Μηχανημάτων (ΚΩΔ: ΗΑΜ001)

Προσόντα:

·       Απόφοιτος Ηλεκτρολογίας Μηχανημάτων/Αυτοκινήτων/Αυτοματισμών/ Electrical Engineering/Electronics

·       Πτυχίο ανώτατης εκπαίδευσης στις πιο πάνω εξειδικεύσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

·       Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

·       3-5 χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

·       Καλή χρήση Η/Υ

·       Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

·       Αυξημένες ικανότητες οργάνωσης, επικοινωνίας και συνεργασίας

·       Άριστες Διοικητικές ικανότητες

·       Οργανωτικό και αναλυτικό πνεύμα

·       Προσήλωση στην επίτευξη στόχων

Ενδεικτικά καθήκοντα:

·       Καθημερινή τεχνική υποστήριξη μεγάλου πελατολογίου στην επαρχία Λεμεσού

·       Επικοινωνία με όλα τα μέλη του οργανισμού για την εκπλήρωση τεχνικών εργασιών

Παροχές

·       Βασικός μισθός, 13ο μισθός και bonus αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

·       Συνεχή εκπαίδευση εντός και εκτός Κύπρου

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι και τις 24/07/2021 στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@iminder.com.cy

Μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι θα ειδοποιηθούν. Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν ως άκρως εμπιστευτικές.

Στη διαχείριση των Βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια. Αν επιθυμείτε να μην κρατήσουμε το βιογραφικό σας στην βάση δεδομένων μας,
παρακαλούμε να το σημειώσετε στο email με ένδειξη : «Επιθυμώ την διαγραφή του βιογραφικού μου, μετά την στελέχωση της αιτούμενης θέσης»

Job Detail
  • Career LevelMid Level
  • Experience5 years
  • Annual Salary€20,000-€30,000
Shortlist Kindly, mention in your cover letter that - Job Link Cyprus - is your job referral.