Ζητείται Γραμματέας (ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΦΡΟΝΤIΣΤΗΡΙΟ THENET EDUCATION CENTER, ΛΕΜΕΣΟΣ)

Application deadline date has been passed for this Job.
THENET EDUCATION CENTER
  • Post Date: 15/06/2021
  • Views 225
Job Overview

Τα Ιδιωτικά Φροντιστήρια THENET EDUCATION CENTERS ζητούν να προσλάβουν γραμματέα για πλήρη απασχόληση για τη νέα σχολική χρονιά 2021-2022 στη Λεμεσό.

Προσόντα:

  • Άριστη χρήση Η/Υ και MS Office
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δεξιότητες ομαδικής εργασίας
  • Υπευθυνότητα

Προηγούμενη εμπειρία ως γραμματέας σε φροντιστήριο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Καθήκοντα:

  • Γραμματειακά καθήκοντα
  • Επικοινωνία με γονείς και μαθητές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων σε ένα ευχάριστο και ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες Βιογραφικό Σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@thenet.com.cy.

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 99745676.

Job Detail
Shortlist Kindly, mention in your cover letter that - Job Link Cyprus - is your job referral.
EnglishGreek