Γραμματέας – Οφθαλμολογικό Κέντρο Λευκωσία

Application deadline date has been passed for this Job.
EYELID ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
  • Post Date: 02/07/2021
  • Views 370
Job Overview

Ζητείται Γραμματέας με άριστες οργανωτικές ικανότητες για Οφθαλμολογικό κέντρο στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση του προγράμματος του ιατρείου
  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων και διευθέτηση ραντεβού
  • Εξυπηρέτηση ασθενών και ενημέρωση των φακέλων τους
  • Σύνταξη εμαιλ και ιατρικών εκθέσεων
  • Ανάληψη καθηκόντων σύμφωνα με τις ανάγκες του κέντρου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων/ Γραμματέων Διοίκησης/ Διοίκηση Μονάδων Υγείας.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 έτη
  • Άριστη γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών (word, excel, διαχείριση Email)
  • Άριστη Γνώση Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας,σε γραπτό και προφορικό λόγο και Ταχεια δακτυλογραφηση
  • Επικοινωνιακός και οργανωτικός χαρακτήρας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο email hr.eyelid@gmail.com

Job Detail
Shortlist Kindly, mention in your cover letter that - Job Link Cyprus - is your job referral.