Βοηθός Καταστήματος Ηλεκτρολογικού Υλικού – Κωδικός Θέσης PGS-HR008

Application deadline date has been passed for this Job.
  • Annual Salary Not Available
Job Description

Η PGS Electrical Supplies Ltd ζητά Βοηθό Καταστήματος για το ηλεκτρολογικό κατάστημα της στον Στρόβολο (Λεωφ. Αθαλάσσας) με τα ακόλουθα προσόντα:

Προφίλ Υποψηφίου

  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Εμπειρία στον τομέα της λιανικής και/ή χονδρικής πώλησης
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, ομαδικότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός

Άλλα Προσόντα

  • Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας και καλή χρήση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή, κυρίως των προγραμμάτων Ms Office
  • Άδεια Οδηγήσεως ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ

Βασικά Καθήκοντα

  • Ποιοτική και άρτια εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Παραλαβή και παράδοση παραγγελιών σε πελάτες
  • Εκτέλεση εξωτερικών εργασιών – Αποστολή φακέλων/δεμάτων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών (αναλόγως προσόντων)
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική κατάρτιση

Οι αιτήσεις εργοδότησης να υποβάλλονται ηλεκτρονικά αποστέλλοντας βιογραφικό σημείωμα με τον κωδικό της θέσης PGS-HR008 στη διεύθυνση careers@pgs.com.cy ή να συμπληρώνεται η ηλεκτρονική αίτηση εργασίας στην ιστοσελίδα της εταιρίας https://pgs.com.cy/careers/.

Οποιοσδήποτε άλλος τρόπος υποβολής αίτησης π.χ. τηλέφωνο, φαξ δεν θα γίνεται αποδεκτός.

Διευκρινήσεις

Παρέχεται 13ος μισθός, ταμείο προνοίας και σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης. Θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα προσωπικών δεδομένων. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, η διεύθυνση της εταιρείας θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για προσωπική συνέντευξη.