Βοηθός Βαφέα Ανυψωτικών Μηχανημάτων

Application deadline date has been passed for this Job.
Y. Skembedjis & Sons Ltd
  • Post Date: 18/06/2021
  • Views 192
Job Overview

Η εταιρεία Γ. Σκεμπετζής & Υιοί ΛΤΔ εισαγωγείς μηχανημάτων εφοδιαστικής αλυσίδας, ζητά να προσλάβει Βοηθό Βαφέα Ανυψωτικών Μηχανημάτων για τη Λεμεσό.

Περιγραφή εργασίας / Καθήκοντα

  • Προετοιμασία επιφανειών
  • Ξεμοντάρισμα, μοντάρισμα ανυψωτικού μηχανήματος
  • Υπεύθυνος για την τακτοποίηση του χώρου

 Προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 1 χρόνο.
  • Εργατικότητα
  • Υπευθυνότητα

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@skembedjis.com με τίτλο: APAI0621

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 7000 4440.

Skembedjis & Sons Ltd, the leading supplier of forklift Trucks and Warehouse Equipment, seeks to employ Heavy Equipment Painter Assistant for Limassol workshop.

Duties:

  • Preparing surfaces for painting
  • Disassemble and assemble parts of forklift trucks
  • Be responsible to maintain clean and organized his workplace

Candidate Requirements:

  • At least 1 year experience at relevant position – essential
  • Hard worker
  • Responsibility

Candidates interested in the above position and complying with the requirements should submit their resumes to careers@skembedjis.com with subject reference: APAI0621 or contact at 7000 44 40

All applications will be treated with confidentiality.

Job Detail
Shortlist Kindly, mention in your cover letter that - Job Link Cyprus - is your job referral.
EnglishGreek